NVM Open Huizen Dag op 30 september

NVM Open Huizen Dag op 30 september

Makelaarsvereniging NVM organiseert op de laatste dag van september een Open Huizen Dag. Tijdens de Open Huizen Dag op 30 september, van 11:00 tot 15:00, kunt u alle deelnemende huizen vrijblijvend bezoeken. De eigenaar van de woning is aanwezig tijdens de bezichtiging. U kunt gerust ervaringen uitwisselen of vragen stellen. Ook aanbod van Kuijs Reinder Kakes Makelaars & Adviseurs is vertegenwoordigd tijdens de NVM Open Huizen Dag op 30 september. Al onze vestigingen in Zaandam, Amsterdam, Krommenie, Heerhugowaard en Alkmaar doen mee.

Meedoen?
Wilt u meedoen met de Open Huizen Dag? Informeer naar de voorwaarden!

Leuke actie in Zaandam & Krommenie
Nu een extra scherp tarief als u mee doet met onze Open Huizen Dag actie. Lees hier snel verder.

Hoe het werkt
Raadpleeg Funda voor alle deelnemende huizen. Stippel uw persoonlijke route uit. Het NVM heeft een handige checklist beschikbaar voor het maken van aantekeningen bij het huis of appartement. Op 30 september kunt u tussen 11:00 en 15:00 aanbellen bij de deelnemende woningen. Na afloop kunt u, optioneel, een bezoekerslijst invullen. Een bezoek aan een deelnemend Open Huis is altijd gratis.

Meer tips
Gaat u één of meerdere deelnemende woningen bezoeken? Bekijk de handige tips van de NVM. Ook voor deelnemers zelf heeft het NVM een lijst met tips opgesteld. Wilt u meer weten, neem dan contact met ons op.

Deze website maakt gebruik van cookies

We gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, om functies voor social media te bieden en om ons websiteverkeer te analyseren. Ook delen we informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Deze partners kunnen deze gegevens combineren met andere informatie die u aan ze heeft verstrekt of die ze hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.

 

Meer informatie