Uitgebreide omschrijving
Op de Zaanse Schans komt zeer zelden een huis te koop. Dit is een unieke kans om te wonen met een wereldberoemd uitzicht. Deze karakteristieke jaren '30 eengezinswoning ligt aan water en kijkt aan de achterzijde uit over de Zaanse Schans. Een extra naastgelegen strook grond met parkeergelegenheid is eveneens bij de prijs inbegrepen.
Ondanks de huidige omstandigheden bent u van harte welkom voor een bezichtiging, waarbij we wel de volgende maatregelen strikt in acht nemen:
- bezichtigingen deden wij op voorhand al en nu nog steeds op afspraak en tijdstip;
- wij reserveren voor u 40 minuten per bezichtiging, dus gelieve echt op tijd te komen;
- u bent van harte welkom met maximaal 2 mensen inclusief kinderen en/of aankoopmakelaar;
- als er toch nog kijkers binnen zijn, vragen wij u vriendelijk even buiten te wachten;
- wij schudden geen handen;
- wij houden minimaal 1,5 m. afstand tijdens de bezichtiging, gelieve u daar ook aan te houden voor ieders gezondheid;
- heeft u een loopneus, hoest u of voelt u zich verkouden of koortsig? Dan verzoeken wij u in deze tijd echt thuis te blijven.
De ruime voortuin verzorgt de entree van de woning. Eenmaal binnengekomen treft een traditionele jaren'30 indeling aan. Alleen de kamer-en-suite deuren zijn verwijderd en de gaskachel heeft plaatsgemaakt voor centrale verwarming. Het uitzicht is zowel aan de voor als achterzijde geweldig! Aan de voorzijde kijkt u uit over de Leeghwaterweg richting de voetbalvelden van Zaandijk. Aan de achterzijde kijkt u uit over de levendige Zaanse Schans.
Niet alleen de indeling is traditioneel maar ook de afwerking en inrichting. Dit betekent dat u als nieuwe eigenaar de woning in oude luister kunt herstellen of kan kiezen voor een modernere afwerking. Het woonhuis is geen monument of beschermd stads-dorpsgezicht. De achtertuin is gelegen op het noorden en aan een brede sloot. Mede dankzij de vrije ligging aan de achterzijde kunt u hier op een warme zomeravond tot laat van het zonnetje genieten. De vrijstaande houten berging is goed voor de nodige bergruimte. Middels een recht van overpad heeft u een achterom.
Op de eerste etage bevinden zich 3 slaapkamers en een goede ruimte voor het realiseren van een badkamer. Middels een losse trap kunt u de ruime bergzolder bereiken.
Extra kavel:
Bij de verkoop is inbegrepen een extra strook grond die geschikt is voor parkeren. De strook grond is gelegen aan de rechterzijde.
Wonen met een schilderij als uitzicht is nu mogelijk. Bel voor een bezichtiging.
Bijzonderheden:
* 2 percelen, volle eigendom
* Fundering niet onderzocht. Geen scheurvorming / scheefstand.
* Bebouwing mogelijk achtergelegen perceel.
* Buitenonderhoud: redelijk/goed
* Binnenonderhoud: matig