





























































Grote Tocht 100, 1507 CE, Zaandam
Omschrijving
Te huur Circa 1.317 m² kantoorruimte beschikbaar in dit moderne gebouw op zichtlocatie. Locatie Het bedrijventerrein Westerspoor is een relatief jong bedrijventerrein van 155 hectare. De grootste werkgevers op Westerspoor zijn te vinden in de sector handel,...
Lees meerVragen over dit pand?
Bedrijfstakken in
Kenmerken
Algemeen | |
---|---|
Huurprijs | € 125 p/m² p.j. |
Huur BTW belast | ja |
Servicekosten BTW belast | Nee |
Status | Beschikbaar |
Bouw | |
---|---|
Hoofdfunctie | kantoorruimte |
Bouwvorm | Bestaande bouw |
Locatie | |
---|---|
Adres | Grote Tocht 100 |
Plaats | Zaandam |
Provincie | Noord_holland |
Land | Nederland |
Ligging |
|
Oppervlakte en inhoud | |
---|---|
Perceeloppervlakte | 5070 m² |
Kantoor | |
---|---|
Oppervlakte | 1317 m² |
Oppervlakte in units vanaf | 139 m² |
Verdiepingen |
|
Voorzieningen |
|
Parkeerplaatsen | |
---|---|
Niet-overdekt aantal | 62 |
Energie | |
---|---|
Energielabel | B |
Energielabel einddatum | 2029-08-20 |
Onderhoud | |
---|---|
Onderhoud binnen | Goed |
Onderhoud buiten | Goed |
Uitgebreide omschrijving
Te huur
Circa 1.317 m² kantoorruimte beschikbaar in dit moderne gebouw op zichtlocatie.
Locatie
Het bedrijventerrein Westerspoor is een relatief jong bedrijventerrein van 155 hectare. De grootste werkgevers op Westerspoor zijn te vinden in de sector handel, distributie en vervoer (met name de distributiecentra van Albert Heijn en Aldi). Naast deze grootschalige logistieke activiteit zijn er op Westerspoor veel midden- en kleinbedrijven te vinden, uit sectoren als de metaal- en elektro-industrie, de grafische industrie, de bouw en de chemie. In totaal zijn er meer dan 1.500 ondernemingen gehuisvest op bedrijventerrein Westerspoor. Met ruim 4.000 werknemers biedt Westerspoor een zeer belangrijke concentratie van werkgelegenheid. De bereikbaarheid van dit bedrijventerrein is aanmerkelijk verbeterd door de aanleg van de Zuidelijke Randweg.
Bereikbaarheid
Het object heeft het adres Grote Tocht 100 maar is met de zijgevel van het kantoor gelegen aan de Hoofd Tocht. Dit is de doorgaande weg die bedrijventerrein Westerspoor verbindt met de autosnelweg A8 en A9. De bereikbaarheid van de Grote Tocht is erg goed doordat de Hoofd Tocht is verbonden met de Zuidelijk Randweg.
Oppervlakte
Nog beschikbaar: ca. 1.317 m², inclusief aandeel algemene ruimte.
Begane grond: ca. 593 m² b.v.o.
Eerste verdieping: ca. 585 m² b.v.o.
Tweede verdieping: ca. 139 m² b.v.o.
Derde verdieping: Verhuurd
Deelverhuur is mogelijk vanaf 139 m².
Parkeren
Er zijn parkeerplaatsen op het eigen terrein aanwezig. Parkeren is vrij, waarbij uitgegaan wordt van een parkeernorm van 1:40.
Indeling
Centrale entree met lift en trap naar de verdiepingen.
Voorzieningen
-lift;
-toiletgroep / pantry op elke verdieping;
-radiatoren;
-systeemplafonds met verlichtingsarmaturen;
-kabelgoten;
-airconditioning in de vergaderruimte;
-inpandig 2e (nood-) trappenhuis.
Kadaster
Gemeente: Zaandam
Sectie: N
Nummer: 113
Huurprijs
€ 125,- /m²/jaar, te vermeerderen met btw.
Servicekosten
Nader te bepalen.
Huurbetaling
Per maand vooruit.
B.T.W.
De huur en servicekosten zijn te vermeerderen met b.t.w. Indien huurder geen b.t.w.-belaste prestaties verricht, kan verhuurder een hogere huurprijs in rekening brengen.
Indexering
Jaarlijks, op basis van CPI-reeks alle huishoudens.
Aanvaarding
In overleg, kan op korte termijn.
Zekerheidsstelling
De borgstelling bedraagt 3 maanden huur te vermeerderen met servicekosten en b.t.w. Deze borgstelling dient als zekerheid voor verhuurder en dient door huurder voor de ingangsdatum van het huurcontract te zijn afgegeven in de vorm van een bankgarantie.
Model-overeenkomst
Conform het laatste model vastgesteld door de Raad voor Onroerende Zaken (ROZ).
Voor verdere informatie en verhuurvoorwaarden verwijzen wij naar onze brochure voor dit object. De informatie is vrijblijvend. Omtrent gegevens en bevindingen wordt geen aansprakelijkheid aanvaard.
Alle media
Plattegronden
Alle afbeeldingen




















































