Meerluststraat 248 , 1022 LM, Amsterdam
- 67 m²
- 2
- A++
Omschrijving
In dit appartement in Elzenhagen Noordbuurt ervaar je de ideale combinatie van comfort en avontuurlijke levensstijl. Met een woonoppervlakte van ca. 67 m² en twee slaapkamers, biedt deze woning een fijne basis voor jou en je gezin. Het energielabel A++ zorgt voor een...
Toon meerKenmerken
In dit appartement in Elzenhagen Noordbuurt ervaar je de ideale combinatie van comfort en avontuurlijke levensstijl. Met een woonoppervlakte van ca. 67 m² en twee slaapkamers, biedt deze woning een fijne basis voor jou en je gezin. Het energielabel A++ zorgt voor een milieuvriendelijke woonervaring. Geniet van de oostelijk gelegen balkon, ideaal voor de ochtendzon en rustige momenten buiten.
De highlights van deze woning:
- Woonoppervlakte: ca. 67 m²
- Aantal slaapkamers: 2
- Energielabel: A++
- Type buitenruimte: Balkon
- Ligging buitenruimte: Oost
- Betreft nieuwbouwproject met oplevering 2e helft 2028
De Noordbuurt is een autoluwe omgeving waarin je ongestoord kunt wandelen en fietsen. De buurt beschikt over een divers aanbod van winkels, sportfaciliteiten en horeca, waardoor je alles binnen handbereik hebt. Hier vind je de ruimte om te leven, te ontspannen en te genieten van de natuur om je heen.
De getoonde (basis)plattegrond is van bouwnummer 791. De raam-, plattegrond-, gevel- en terrasindeling van de plattegrond van bouwnummer 790 kan afwijken van deze getoonde plattegrond.
Erfpacht
Als eerste koper van de woning heb je de mogelijkheid om te kiezen voor afkoop van de erfpacht (eeuwigdurend) of voor betaling van jaarlijkse indexcanon. Wist je dat de indexcanon fiscaal aftrekbaar is? En dat het kopen op basis van jaarlijkse indexcanon ook andere financiële voordelen zou kunnen? Houd er rekening mee dat de canon verplichting van invloed is op de leencapaciteit. Onze hypotheekadviseur kan je hier meer over vertellen, kijk voor meer informatie op Elzenhagen Zuid Financiering Erfpacht.
* De finale bedragen worden door de gemeente Amsterdam vastgesteld bij levering van een definitieve erfpachtaanbieding. Aan deze bedragen kunnen geen rechten worden ontleend.
Stallingplaats
** Dit bouwnummer heeft geen stallingsplaats toegewezen gekregen. Er is een aantal stallingsplaatsen beschikbaar. Indien je hier interesse in hebt dien je dit kenbaar te maken op het inschrijfformulier. Bij meer belangstelling dan de beschikbare 'vrije' stallingsplaatsen worden deze toegewezen door verkoper. De v.o.n.-prijs voor een stallingsplaats is € 45.000,- obv eeuwigdurend afgekochte erfpacht.
* kijk voor meer informatie op www.woneninelzenhagen.nl
Interested? Sign up on the project website and we will contact you as soon as a unit becomes available.
Algemeen
Bouw
Locatie
Oppervlakte en inhoud
Indeling
Energie
- Stadsverwarming
- Vloerverwarming geheel
- stadsverwarming
Buitenruimte
- Geen tuin
Bergruimte
Parkeergelegenheid
- Geen garage
Onderhoud
Overig
Hier zult u wonen
Meerluststraat 248, 1022 LM, Amsterdam
