J.H.Leopoldhof 74 , 1382 TK, Weesp
- 57 m²
- 1
- E
Omschrijving
Fijn appartement in Weesp met ruim balkon en volop mogelijkheden! Op een fijne locatie in Weesp ligt dit praktische 2-kamerappartement met een ruimtelijke indeling en een heerlijk balkon op het zuidwesten, ideaal om van de middag- en avondzon te genieten. Het...
Toon meerKenmerken
Buurtstatistieken Dichtersbuurt
Downloads
Fijn appartement in Weesp met ruim balkon en volop mogelijkheden!
Op een fijne locatie in Weesp ligt dit praktische 2-kamerappartement met een ruimtelijke indeling en een heerlijk balkon op het zuidwesten, ideaal om van de middag- en avondzon te genieten. Het appartement is licht en biedt volop mogelijkheden om het volledig naar eigen wens in te richten en af te werken.
Gelegen in een rustige, groene buurt en op korte afstand van het historische centrum met winkels, cafés en diverse voorzieningen, vormt dit een aantrekkelijke kans voor iedereen die op zoek is naar een comfortabel appartement met veel licht, buitenruimte en flexibiliteit.
Omgeving en bereikbaarheid:
Het Leopoldhof ligt in een rustige, groene wijk van Weesp, op loopafstand van het gezellige historische centrum met winkels, cafés en andere voorzieningen. Vlakbij stroomt de rivier de Vecht, die uitnodigt tot mooie wandel- en fietsroutes langs het water en diverse watersportactiviteiten mogelijk maakt. Zo combineert de omgeving het gemak van de stad met een ontspannen, natuurlijke sfeer. In de directe omgeving bevinden zich scholen, supermarkten en sportfaciliteiten, ideaal voor gezinnen en werkenden. Dankzij het nabijgelegen treinstation van Weesp is de locatie uitstekend bereikbaar, met directe verbindingen naar Amsterdam, Utrecht en Almere. Ook met de auto zijn de uitvalswegen richting de A1 en A9 snel en eenvoudig te bereiken.
Indeling:
Het appartement is bereikbaar via het gezamenlijke trappenhuis op de begane grond. Bij binnenkomst kom je in een ruime hal die toegang biedt tot alle vertrekken.
Aan de voorzijde bevindt zich een royale slaapkamer. De woonkamer strekt zich uit van de voor- tot de achterzijde, waardoor er aan beide kanten veel lichtinval is. Via de brede schuifpui is het balkon op het zuidwesten bereikbaar, waar je prettig kunt genieten van de zon. De praktische, gesloten keuken grenst eveneens aan het balkon.
De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en cv-opstelling. In de hal bevindt zich een separaat toilet. Tot slot beschikt het appartement over een separate berging in het souterrain.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1960;
- Woonoppervlakte circa 57 m² (meetrapport aanwezig);
- Gelegen op de begane grond;
- Individuele berging in het souterrain van circa 10 m²;
- Energielabel E;
- Vaste projectnotaris; Lubbers en Dijk Notarissen in Amsterdam;
- Actieve VvE, welke professioneel beheerd wordt door VVE NL Beheer;
- Servicekosten van € 175,59 voor de woning en € 12,26 voor de berging (2026);
Wat u verder moet weten:
- Verkoper verkoopt de woning voor eigen gebruik (of gebruik door eerstegraads familielid), welke persoon daar zijn/haar hoofdverblijf gaat hebben;
- Verkoper verkoopt met anti-speculatiebeding (niet verhuren noch verkopen gedurende een periode van 03 jaar);
- Het betreft een voormalige huurwoning van Ymere;
- Niet bewoning-, asbest en ouderdomsclausule van toepassing;
- Verkoper behoudt zich het recht van gunning voor;
- Oplevering per direct.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Algemeen
Bouw
- bitumineuze dakbedekking
Locatie
- Aan rustige weg
- In woonwijk
Oppervlakte en inhoud
Indeling
- Schuifpui
- Natuurlijke ventilatie
Energie
- Dubbel glas
- Cv ketel
- cv ketel
Buitenruimte
- Geen tuin
Bergruimte
Parkeergelegenheid
- Geen garage
Onderhoud
Overig
Buurtstatistieken Dichtersbuurt
Hier zult u wonen
J.H.Leopoldhof 74, 1382 TK, Weesp
