KRK Makelaars verwelkomt nieuwe partner

Geschreven door Robert de Joode op 18 november 2025

KRK Makelaars breidt haar vennootschap uit met een vertrouwd gezicht. Matthijs van Bekkum, sinds 2017 werkzaam bij KRK, treedt toe als partner. Zijn benoeming markeert een belangrijke stap in zijn loopbaan én een versterking van de toekomstambities van KRK.

Brede ervaring in commercieel vastgoed

Sinds 2012 is van Bekkum actief als vastgoedadviseur in de regio Groot-Amsterdam. Hij startte in Amstelveen en werkte de laatste jaren vooral in Amsterdam. Door zijn werk in kantoren, winkels, bedrijfsruimten en beleggingen ontwikkelde hij zich breed binnen het vak. ‘De veelzijdigheid maakt dat ik elke dag met heel veel plezier aan het werk ben. Voor mij begint het niet bij de grotere metrages. Het adviseren van een Raad van Bestuur vind ik net zo interessant als het bijstaan van MKB-ondernemers.’

Groeien binnen KRK

Matthijs van Bekkum begon in juni 2017 bij KRK als vastgoedadviseur en groeide door tot leidinggevende van het team Bedrijfsmakelaardij in Amsterdam. Nu zet hij de stap naar vennoot. Robert de Joode, partner bij KRK: ‘Wij zijn trots dat wij ons vennootschap mogen versterken met Matthijs. Hij is het levende voorbeeld van hoe wij persoonlijke groei stimuleren en de mogelijkheid bieden om mede-eigenaar te worden van dit prachtige bedrijf’ Van Bekkum vult aan: ‘Ik ben trots en dankbaar dat ik deze stappen mag zetten binnen KRK. En ik kijk ernaar uit om samen met het hele team verder te bouwen aan de ambities en toekomst van KRK.’

Samen successen vieren

De toetreding van Matthijs werd op een bijzondere manier gevierd. Tijdens het jaarlijkse personeelsuitje op Terschelling, in aanwezigheid van ruim 60 collega’s, vond de symbolische ondertekening van de toetredingspapieren plaats. Een feestelijk moment dat ook de verbondenheid en teamgeest binnen KRK onderstreepte.

Robert de Joode
Neem contact op met Robert